«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»
تلفن تماس 29700 021

OLT LTP-4X rev.B

خرید اینترنتی و آنلاین PON OLT LTP-4X rev.B



  • دارای چهار پورت GPON

  • کنترل از راه دور با CLI و SNMP

  • سازگار با استانداردهای G.988، G.984.x و TR-156

  • مناسب برای شهرک های کوچک یا بلوکهای ساختمانی





وضعیت: تماس با 29700-021

‎۰ ریال
Eltex

روش های خرید

√  پرداخت در محل پس از تحویل کالا ویژه تهران
√  حداکثر تحویل کالا یک روز کاری بعد از سفارش ویژه تهران
√  پیک رایگان ویژه خریدهای آنلاین بالای 1 میلیون تومان در تهران
√  ارسال فوری به سراسر کشور با پست پیشتاز و تیپاکس

 

 

 

 

لطفاً توجه داشته باشید 

کلیه کالاهایی که در نوران ارتباطات عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در نوران ارتباطات به فروش نمی رسد.

 

شرح

 
ترمینال خط نوری (OLT) برای ایجاد دسترسی پهن‌­باند در بستر شبکه‌­های نوری پسیو (PON) طراحی شده است.
درگاه‌های GPON برای اتصال به شبکه توزیع نوری PON استفاده می­شود. شما می­توانید با یک تک-فیبر از هر کدام از درگاه­های آن، به 64 مشترک سرویس‌دهی کنید. امکان دسترسی به شبکه انتقال اپراتور از طریق درگاه ­های 10Gigabit یا درگاه­ های آپ-لینک گیگابیت ترکیب شده، وجود دارد.
OLT LTP-4X به اپراتور اجازه می ­دهد تا شبکه‌­های انتهای مسیر (به اصلاح last-mile) را با خطای پایین و بصورت مقیاس­‌پذیر بسازد تا بالاترین استانداردهای امنیت را دارا باشد. OLT وظایفی نظیر مدیریت دستگاه های مشترکین، سوئیچ


سوئیچ


برای اتصال دستگاه های مختلف از قبیل رایانه، مسیریاب، چاپگرهای تحت تحت شبکه، دوربین های مدار بسته و ... در شبکه های کابلی استفاده میشود.

ینگ ترافیک و اتصال به شبکه انتقال را بر عهده دارد.
دسترسی پهن‌­باند با استفاده از تکنولوژی FTTH بالاترین کیفیت را برای خدمات سه­‌گانه (دیتا، صدا، ویدئو) ایجاد می­‌کند، زیرا نرخ داده­‌ی بالایی در مسافت‌های طولانی دارد. مزیت اصلی تکنولوژی PON، کم بودن نودهای فعال با توان الکتریکی، بین بخش­های OLT و ONT می­باشد که به صورت قابل توجهی هزینه کارکرد شبکه را کاهش می‌­دهد. علاوه بر آن، تکنولوژی PON، زیرساخت کابلی را با کاهش طول کلی فیبر نوری


فیبر نوری


فیبر نوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است. امروزه از فیبر نوری در موارد متفاونی نظیر: شبکه های تلفن شهری و بین شهری، شبکه های کامپیوتری و اینترنت استفاده به عمل می آید. فیبر نوری رشته ای از تارهای شیشه ای بوده که هر یک از تارها دارای ضخامتی معادل تار موی انسان را داشته و از آنها برای انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی استفاده میشود.

، کاهش می‌­دهد؛ زیرا یک فیبر برای 64 مشترک از نود مرکزی تا اسپیلیتر کفایت می‌­کند.

قابلیت‌ها

به دست آوردن MAC آدرس­ها و زمان­ بندی برای حذف کردن آنها (MAC address learning/aging)
محدودیت MAC آدرس
پردازش MAC آدرس ناشناخته
محدودکردن ترافیک broadcast
محدودکردن ترافیک چند-آدرسی
تا 1024 گروه multicast


سیستم مدیریت مرکزی:

Eltex.EMS سیستم مرکزی مدیریت تجهیزات شبکه، ساخته شده توسط التکس است.
مدیریت بروزرسانی نرم‌­افزار تجهیزات GPON به صورت اتوماتیک
نمایش داینامیک پارامترهای آماری به صورت گرافیکی و آنلاین
مانیتورینگ آماری درگاه‌های فیزیکی و منطقی


مدیریت پورت کاربر (تنظیمات و پروفایل­ها)
جمع ­آوری، تنظیم و مانیتورینگ OLT/ONT
مانیتورینگ پارامترها و مصرف توان دستگاه‌ها
نمایش پورت فیزیکی در مد گرافیکی

مشخصات فنی

Uplink 4 پورت (SFP GPON (2.5/1.25 Gbps
Downlink 2 پورت 10GBase(SFP)/ 1000Base-X
4 پورت combo: 10/100/1000Base-T یا (1000Base-X(SFP
پردازنده Marvell
ظرفیت سوئیچینگ 128Gbps
جدول MAC آدرس 16K
VLAN 4k
QoS yes
GPON فیبر میکرومتر single-mode، 9/125
نرخ اسپیلیت تا 1:128
تشخیص قدرت سیگنال رسیده RSSI
پشتیبانی از DDM (نشان دادن پارامترها در CLI)
RSSI دیجیتال
ماژول دما
ولتاژ تغذیه
جریان بایاس لیزر
خروجی توان نوری TX
+Class B استاندارد ITU-T G.984.2، FSAN Class B+، SFF-8472
ماکزیمم فاصه لینک: 20 کیلومتر
ارسال کننده: لیزر DFB، 1490nm
نرخ داده: 2488Mbps
توان راه ­اندازی میانگین: 1.5+..5dBm+
عرض خط طیفی: 20dB -1.0nm
گیرنده: 1310nm APD/ TIA Detector/ Amplifier
نرخ داده: 1244Mbps
حساسیت گیرنده: 28dBm-
اضافه­ بار نوری گیرنده: 8dBm-
+Class C استاندارد ITU-T G.984.2، FSAN Class C+، SFF-8472
ماکزیمم فاصه لینک: 60 کیلومتر
ارسال کننده: لیزر DFB، 1490nm
نرخ داده: 2488Mbps
توان راه­ اندازی میانگین: 3+..7dBm+
عرض خط طیفی: 20dB -1.0nm
گیرنده: 1310nm APD/ TIA Detector/ Amplifier
نرخ داده: 1244Mbps
حساسیت گیرنده: 32dBm-
اضافه ­بار نوری گیرنده: 2dBm-
فاصله داینامیک مود burst گیرنده: 20dB
مصرف توان انتخاب بین دو گزینه زیر:
220 ولت AC، (150-250 v) ، 50 هرتز
48 ولت ، 72DC..-36-
رطوبت نسبی در عملکرد 5 تا 40 درجه سانتی­گراد
رطوبت مجاز 80% غیر متراکم
ابعاد با ماژول تغدیه داخلی 430*44*258 (به ترتیب عرض و ارتفاع و طول)
19 اینچ، 1U
استانداردها ITU-T G.988 GPON
ITU-T G.984x GPON
IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-T Fast Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z Fiber Gigabit Ethernet
ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
IEEE 802.3x Full Duplex and flow control
IEEE 802.3ad Link aggregation
IEEE 802.1p Protocol for Traffic Prioritization
IEEE 802.1Q Virtual LANs
(IEEE 802.1ad Provider Bridges (QinQ
IEEE 802.1v VLAN Classification by Protocol and Port
IEEE 802.3ac VLAN tagging
IEEE 802.1d MAC bridges
IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree
IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees
خصوصیات به دست آوردن MAC آدرس­ها و زمان­بندی برای از حذف کردن آنها (MAC-address learning/aging)
محدودیت MAC آدرس
پردازش MAC آدرس ناشناخته
پشتیبانی از تا 1024 گروه multicast
QinQ بر اساس IEEE 802.1ad
پروکسی IGMP
IGMP snooping
IGMP fast leave
ایزوله کردن پورتها ازیکدیگر
STP, RSTP, MSTP
مدیریت CLI, SNMP
(Eltex.EMS (Eltex Management System

فایل و ویدیو

مشخصات فنی

ویدیوهای مرتبط X
فایل های مرتبط X
کاتالوگ X

برچسب‌های محصول

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

شرایط گارانتی

 

تمامی کالاهایی که توسط شرکت نوران ارتباطات پایدار عرضه می شوند از نظر کارکرد مطابق با شرایط مندرج تحت گارانتی می باشند.

لازم به ذکر است که در شرایط استفاده صحیح و طبق دستورالعمل سازنده، معمولاً دستگاهها به ویژه قطعات سخت افزاری کمتر دچار نقص و عیب می­ شوند.

شرکت نوران ارتباطات پایدار متعهد می باشد که مطابق با ضمانت نامه، در صورت بروز نقص در عملکرد دستگاه در طول مدت گارانتی، منحصراً مطابق با نظر کارشناسان فنی نوران ارتباطات پایدار، دستگاه معیوب در صورت امکان رفع عیب و در غیر اینصورت تغییر یا جایگزین ­شود.

 

 موارد ابطال گارانتی :

تحت شرایط ذیل گارانتی محصول باطل می گردد :

·         سپری شدن مدت زمان گارانتی.

·         صدمات ناشی از نوسانات الکتریکی.

·         وجود هرگونه ضربه فیزیکی،شکستکی وسوختگی قطعات الکترونیکی.

·         برداشتن یا پاره شدن برچسب گارانتی.

·         مخدوش یا حذف شماره سریال دستگاه.

·         محصول توسط اشخاص یا مراکز سرویس غیرمجاز تعمیر،دستکاری یا باز شود.

·         صدمات و نقصهای ایجاد شده بر اثر حوادث طبیعی و غیر مترقبه (شرایط فورس ماژور).

·         استفاده در شرایط نامناسب محیطی مانند رطوبت و حرارت و یا استفاده در محیطهای خارج از موقعیتها و یا شرایط بیان شده در دفترچه راهنما.

·         استفاده نادرست و غلط برخلاف شرایط مندرج در راهنمای دستگاه.

 

راهنمای خرید


راهنمای خرید از نوران ارتباطات

1- جستجو و انتخاب کالا

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت نوران ارتباطات، از دو روش می‏ توانید استفاده کنید:

 - استفاده از ابزار نوار جستجو  (در صورتی که مدل یا برند مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)

در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می ‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید. همچنین می‏توانید با کلیک کردن روی گزینه همه گروه‏‌ها، ابتدا به گروه کالای موردنظر خود دسترسی پیدا کنید و سپس با تایپ نام یا بخشی از آن، کالای موردنظر خود را پیدا کنید.

 استفاده از ابزار دسترسی سریع

با قرار دادن نشانگر موس بر روی هر یک از نام ‏های گروه کالا در جدول دسترسی سریع در منوی اصلی سایت، دسته بندی محصولات و لوازم جانبی آن گروه نمایش داده می‏‏شود.

در صورت استفاده از آیکن‏های جستجو یا ابزار دسترسی سریع پس از کلیک کردن بر روی دسته بندی‏‏های کالا ، شما به صفحه‏ ای منتقل می‏ شوید که می‏‏توانید بر اساس سازنده، نوع یا رنگ جستجوی خود را محدود کنید.
در مراحل بعدی، می‏‏توانید از ابزار جستجوی پیشرفته سایت استفاده کنید و با انتخاب ویژگی‏‏هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارند در کنار محدود کردن دامنه قیمت کالا، کالای مطلوب خود را راحت‏‏تر انتخاب کنید. 
همچنین، بخش‏هایی در سایت شامل "جدیدترین‏ ها در نوران ارتباطات"، "پیشنهاد نوران ارتباطات" و "پرفروش‏ ترین‏ها" در نظر گرفته شده‏‏اند که بررسی محصولات در این بخش‏‏ها می‏تواند شما را در انتخاب کالای مورد نظرتان کمک نماید.
 

  2- اضافه کردن کالا به سبد خرید

پس از انتخاب کالا یا کالاهایی که تصمیم نهایی برای خرید آنها دارید ، با کلیک کردن بر روی گزینه اضافه به سبد خرید، وارد صفحه سبد خرید می‏شوید.

در این صفحه یکی از روش‏‏های ارسال را متناسب با شرایط مطلوب تحویل سفارش، انتخاب می‏‏کنید.

 سپس، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت می‏شوید. اگر قبلاً حساب کاربری در نوران ارتباطات نداشته‏ اید می‏‏توانید به راحتی در چند ثانیه و با وارد کردن ایمیل و مشخصات خود، ابتدا عضو سایت شده و سپس سبد خرید خود را ثبت کنید.

 شما می‏توانید در ثبت سفارش خود از آدرس‏‏های قبلی ثبت شده در پروفایل خود و یا آدرسی جدید، برای تعیین محل دریافت سفارش خود استفاده کنید. آدرس‏های استفاده شده در سفارش‏‏های شما برای استفاده در سفارش بعدی ذخیره می‏‏شوند.

در مرحله آخر با انتخاب نحوه پرداخت، سفارش شما ثبت می‏‏شود و به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف بررسی و پردازش قرار می‏‏گیرد.