«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»
تلفن تماس 29700 021

ONT NTU-1

خرید اینترنتی و آنلاین PON ONT NTU-1 از فروشگاه نوران



  • GPON یک پورت

  • LAN 10/100/1000Base-T یک پورت

  • OMCI مدیریت از راه دور با

دسترسی: تماس با 29700

‎۰ ریال
Eltex

روش های خرید

√  پرداخت در محل پس از تحویل کالا ویژه تهران
√  حداکثر تحویل کالا یک روز کاری بعد از سفارش ویژه تهران
√  پیک رایگان ویژه خریدهای آنلاین بالای 1 میلیون تومان در تهران
√  ارسال فوری به سراسر کشور با پست پیشتاز و تیپاکس

 

 

 

 

لطفاً توجه داشته باشید 

کلیه کالاهایی که در نوران ارتباطات عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در نوران ارتباطات به فروش نمی رسد.

 

شرح

 
ONT-NTU-1ها، ترمینال‌های کاربری هستند که برای متصل کردن کاربرها به شبکه داده بر پایه تکنولوژی GPON ارائه شده‌اند.

کاربرد:
ONT-NTU-1 به منظور اتصال به خدمات پهن‌باند برای مشترکین آپارتمان‌ها، مجتمع‌های مسکونی و ساختمان‌ها طراحی شده است.
وجود یک پورت LAN


LAN


LAN مخفف Local Area Network است و یک شبکه با سرعت داده ای بالاست که یک ناحیه جغرافیایی نسبتا کوچک و محدود که معمولا در ابعاد یک ساختمان یا یک اداره را پوشش می دهد. به طور نمونه متصل کردن ایستگاه کاری، کامپیوترهای شخصی، پرینترها، سرور و ... از این نوع شبکه میباشند. در شبکه های محلی چهار Topology بکار میرود که عبارتند از : باس، ستاره ای، درختی و رینگ

به شما این امکان را می‌دهد تا کامپیوتر، media center یا روتر مشترکین را برای ساخت یک شبکه محلی خانگی متصل کنید.

مشخصات فنی

GPON 1 پورت GPON
سازگاری با استانداردهای ITU-T G.984.2، ITU-T G.984.5 Filter، FSAN Class B+، SFF-8472
نوع کانکتور SC/APC
بستر انتقال: کابل فیبر نوری SMF-9/125, G.652
ماکزیمم فاصله 20 کیلومتر
Uplink فرستنده: فرستنده upstream در مد burst با 1310nm DFB
نرخ داده: 1244Mbps
توان راه اندازی میانگین: 0.5+..5+ dBm
عرض خط طیفی در 20dB : -1nm
Downlink گیرنده: گیرنده دیجیتال downstream در مد CW در 1490nm APD/TIA
نرخ داده: 2488Mbps
حساسیت گیرنده: 28dBm- با BERای بهتر از یا برابر با 1.0x10- 10 -30
اضافه بار نوری گیرنده: 4- dBm
پورت اترنت 1 پورت 10/100/1000BaseT
(CaTV (Cable TV ندارد
مشخصات پورت FXS ندارد
مشخصات وایرلس ندارد
USB ندارد
ابعاد 112*100*32 (به ترتیب عرض و ارتفاع و طول)
ورودی توان 220V/12V
مصرف توان تا 5W
دمای کارکرد 5+ تا 40+ درجه سانتی گراد
رطوبت نسبی در عملکرد تا 80 درصد
استانداردها ITU-T G.988 OMCI specification
ITU-T G.984.x - GPON
IEEE 802.1D
IEEE 802.1Q
IEEE 802.1P
خصوصیات کارایی پشتیبانی از QoS
VLAN مطابق با IEEE 802.1Q
توابع امنیتی محدودیت سرعت در پورت‌ها
کدینگ AES
کدینگ FEC
مدیریت کنترل از راه دور با استفاده از پروتکل OMCI
به روز رسانی نرم افزار: OMCI، HTTP

فایل و ویدیو

مشخصات فنی

ویدیوهای مرتبط X
فایل های مرتبط X
کاتالوگ X

برچسب‌های محصول

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

شرایط گارانتی

 

تمامی کالاهایی که توسط شرکت نوران ارتباطات پایدار عرضه می شوند از نظر کارکرد مطابق با شرایط مندرج تحت گارانتی می باشند.

لازم به ذکر است که در شرایط استفاده صحیح و طبق دستورالعمل سازنده، معمولاً دستگاهها به ویژه قطعات سخت افزاری کمتر دچار نقص و عیب می­ شوند.

شرکت نوران ارتباطات پایدار متعهد می باشد که مطابق با ضمانت نامه، در صورت بروز نقص در عملکرد دستگاه در طول مدت گارانتی، منحصراً مطابق با نظر کارشناسان فنی نوران ارتباطات پایدار، دستگاه معیوب در صورت امکان رفع عیب و در غیر اینصورت تغییر یا جایگزین ­شود.

 

 موارد ابطال گارانتی :

تحت شرایط ذیل گارانتی محصول باطل می گردد :

·         سپری شدن مدت زمان گارانتی.

·         صدمات ناشی از نوسانات الکتریکی.

·         وجود هرگونه ضربه فیزیکی،شکستکی وسوختگی قطعات الکترونیکی.

·         برداشتن یا پاره شدن برچسب گارانتی.

·         مخدوش یا حذف شماره سریال دستگاه.

·         محصول توسط اشخاص یا مراکز سرویس غیرمجاز تعمیر،دستکاری یا باز شود.

·         صدمات و نقصهای ایجاد شده بر اثر حوادث طبیعی و غیر مترقبه (شرایط فورس ماژور).

·         استفاده در شرایط نامناسب محیطی مانند رطوبت و حرارت و یا استفاده در محیطهای خارج از موقعیتها و یا شرایط بیان شده در دفترچه راهنما.

·         استفاده نادرست و غلط برخلاف شرایط مندرج در راهنمای دستگاه.

 

راهنمای خرید


راهنمای خرید از نوران ارتباطات

1- جستجو و انتخاب کالا

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت نوران ارتباطات، از دو روش می‏ توانید استفاده کنید:

 - استفاده از ابزار نوار جستجو  (در صورتی که مدل یا برند مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)

در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می ‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید. همچنین می‏توانید با کلیک کردن روی گزینه همه گروه‏‌ها، ابتدا به گروه کالای موردنظر خود دسترسی پیدا کنید و سپس با تایپ نام یا بخشی از آن، کالای موردنظر خود را پیدا کنید.

 استفاده از ابزار دسترسی سریع

با قرار دادن نشانگر موس بر روی هر یک از نام ‏های گروه کالا در جدول دسترسی سریع در منوی اصلی سایت، دسته بندی محصولات و لوازم جانبی آن گروه نمایش داده می‏‏شود.

در صورت استفاده از آیکن‏های جستجو یا ابزار دسترسی سریع پس از کلیک کردن بر روی دسته بندی‏‏های کالا ، شما به صفحه‏ ای منتقل می‏ شوید که می‏‏توانید بر اساس سازنده، نوع یا رنگ جستجوی خود را محدود کنید.
در مراحل بعدی، می‏‏توانید از ابزار جستجوی پیشرفته سایت استفاده کنید و با انتخاب ویژگی‏‏هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارند در کنار محدود کردن دامنه قیمت کالا، کالای مطلوب خود را راحت‏‏تر انتخاب کنید. 
همچنین، بخش‏هایی در سایت شامل "جدیدترین‏ ها در نوران ارتباطات"، "پیشنهاد نوران ارتباطات" و "پرفروش‏ ترین‏ها" در نظر گرفته شده‏‏اند که بررسی محصولات در این بخش‏‏ها می‏تواند شما را در انتخاب کالای مورد نظرتان کمک نماید.
 

  2- اضافه کردن کالا به سبد خرید

پس از انتخاب کالا یا کالاهایی که تصمیم نهایی برای خرید آنها دارید ، با کلیک کردن بر روی گزینه اضافه به سبد خرید، وارد صفحه سبد خرید می‏شوید.

در این صفحه یکی از روش‏‏های ارسال را متناسب با شرایط مطلوب تحویل سفارش، انتخاب می‏‏کنید.

 سپس، با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت می‏شوید. اگر قبلاً حساب کاربری در نوران ارتباطات نداشته‏ اید می‏‏توانید به راحتی در چند ثانیه و با وارد کردن ایمیل و مشخصات خود، ابتدا عضو سایت شده و سپس سبد خرید خود را ثبت کنید.

 شما می‏توانید در ثبت سفارش خود از آدرس‏‏های قبلی ثبت شده در پروفایل خود و یا آدرسی جدید، برای تعیین محل دریافت سفارش خود استفاده کنید. آدرس‏های استفاده شده در سفارش‏‏های شما برای استفاده در سفارش بعدی ذخیره می‏‏شوند.

در مرحله آخر با انتخاب نحوه پرداخت، سفارش شما ثبت می‏‏شود و به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف بررسی و پردازش قرار می‏‏گیرد.

 

قدرت گرفته توسط : تیم پشتیبانی نوران