گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S+2332LC10DMikroTik S+2332LC10D

شناسه محصول: 117969 دسته: , ,
  • یک جفت ماژول فیبرنوری با سرعت 10G
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر
  • پشتیبانی از تکنولوژی DDMI
  • Single Mode

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیMikroTik S+2332LC10D

محصول S+2332LC10D دو ماژول فیبر نوری است که مدل S+23LC10D با سرعت 10G و طول موج 1270nm و مدل S+32LC10D با سرعت 10G و طول موج 1330nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کنند و دارای یک کانکتور LC می باشند و به صورت Single Mode عمل می کنند.
همچنین این دو ماژول قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر را دارند.

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیMikroTik S+2332LC10D
سایر مشخصات
مدل محصول

S+2332LC10D

نرخ انتقال اطلاعات

10G

برد مفید

10Km

مد

(SM (Single Mode

کانکتور

LC

طول موج

1270nm/1330nm

نوع فیبر نوری

+SFP

کاتالوگ

کاتالوگ:S+2332LC10D
نظرات کاربرانMikroTik S+2332LC10D

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S+2332LC10D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − سه =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.