گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S-3553LC20DMikroTik S-3553LC20D

شناسه محصول: 101130 دسته: , ,
  • یک جفت ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر
  • پشتیبانی از تکنولوژی DDM
  • Single Mode

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیMikroTik S-3553LC20D

محصول S-3553LC20D از تجهیزات میکروتیک یک جفت ماژول فیبرنوری است.
مدل S-35LC20D با سرعت 1.25G و طول موج 1310nm (ارسال) و 1550nm (دریافت) اطلاعات را دریافت می کند. دارای یک کانکتور LC است و به صورت Single Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر را داراست.
مدل S-53LC20D با سرعت 1.25G و طول موج 1550nm (ارسال) و 1310nm (دریافت) اطلاعات را دریافت می کند. دارای یک کانکتور LC است و به صورت Single Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر را داراست.
شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه های RB260GS ،RB2011LS ،RB2011LS-IN ،RB2011UAS-IN ،RB2011UAS-RM ،RB2011UAS-2HnD RB2011UAS-2HnD-IN ،CCR1036-12G-4S و سایر محصولات غیر میکروتیک که پورت فیبر نوری دارند، استفاده شود.

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیMikroTik S-3553LC20D
سایر مشخصات
مدل محصول

S-3553LC20D

نرخ انتقال اطلاعات

1.25G

برد مفید

200m

مد

(SM (Single Mode

کانکتور

LC

طول موج

1310nm

نوع فیبر نوری

SFP

کاتالوگ

کاتالوگ:S-3553LC20D
نظرات کاربرانMikroTik S-3553LC20D

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S-3553LC20D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.