گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S-55DLC80DMikroTik S-55DLC80D

شناسه محصول: 101383 دسته: , ,
  • ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
  • Single Mode
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 80 کیلومتر
  • نوع کانکتور : Dual LC

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیMikroTik S-55DLC80D

محصول S-55DLC80D از تجهیزات میکروتیک یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 1.25 G و طول موج 1310nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور Dual LC است و به صورت Single Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 80 کیلومتر را داراست.

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیMikroTik S-55DLC80D
سایر مشخصات
مدل محصول

S-55DLC80D

نرخ انتقال اطلاعات

1.25G

برد مفید

80KM

مد

(SM (Single Mode

کانکتور

Dual LC

طول موج

1310nm

نوع فیبر نوری

SFP

نظرات کاربرانMikroTik S-55DLC80D

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S-55DLC80D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.