گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S+RJ10MikroTik S+RJ10

شناسه محصول: 101393 دسته: , ,
  • قابیلت تبدیل +SFP به RJ45
  • قابلیت پشتیبانی از 6 نوع سرعت از مدیای RJ45
  • قابلیت نمایش ولتاژ و دما روی اینترفیس
تماس بگیرید
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیMikroTik S+RJ10

محصول S+RJ10 از تجهیزات میکروتیک یک مبدل SFP+ بهRJ45 است که قابلیت 6 نوع سرعت مختلف روی RJ45 به شما تحویل می دهد و توانایی Jumbo frames با اندازه 10218 بایت را در مواقعی که نیاز به اندازه پکیت های بیشتر روی Ethernet باشد را فراهم می کند همچنین قابلیت نمایش ولتاژ و دما روی اینترفیس و انتقال اطلاعات تا 200 متر از ویژگی های این مبدل می باشد .

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیMikroTik S+RJ10
سایر مشخصات
مدل محصول

S+RJ10

نرخ انتقال اطلاعات

10Mbps / 100Mbps / 1Gbps / 2.5Gbps / 5Gbps / 10Gbps

برد مفید

200m

مد

(SM (Single Mode

کانکتور

Dual LC

طول موج

1310nm

نوع فیبر نوری

SFP

نظرات کاربرانMikroTik S+RJ10

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S+RJ10”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 6 =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.