گزارش نادرستی مشخصات

مودم التکس مدل Eltex ONT NTU-2WEltex ONT NTU-2W

شناسه محصول: 1000147159 دسته: , ,
  • یک پورت GPON
  • روتر گیگابیت
  • پورت FXS برای اتصال تلفن آنالوگ
  • پورت USB 2.0 برای اتصال تجهیزات ذخیره سازی یا چاپگر
  • Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Wi-Fi 802.11a/n/ac

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیEltex ONT NTU-2W

ONT NTU ها، ترمینال های شبکه‌ای هستند که کارایی زیادی دارند و برای ایجاد دسترسی به سرویس های صدا، IPTV، OTT و اینترنت با سرعت بالا طراحی شده اند. همچنین در سری NTU-RG اپراتورها می‏‌توانند به مشترکین خود رنج وسیعی از خدمات را ارائه کنند.
تکنولوژی PON:
تکنولوژی PON، مدرن‌ترین و موثرترین راه حل برقراری ارتباط last mile است. این راهکار، میزان استفاده از کابل را کاهش می دهد و با نرخ 2.5Gbps downlink و 1.25Gbps uplink داده را انتقال میدهد. راهکارهایی که در شبکه‌های دسترسی بر پایه PON هستند به کاربر این امکان را می‌دهند که به خدمات بر پایه پروتکل IP دسترسی داشته باشند.
دستگاه های جهانی:
روتر گیگابیت 4 پورته 10/100/1000 Base-T به شما امکان اتصال با کیفیت به تجهیزات شبکه را می دهد. پورت FXS خدمات VoIP را امکان پذیر می کند. پورت USB می تواند برای تمامی تجهیزاتی که دارای پورت USB هستند (مانند فلش ها، هاردهای اکسترنال و پرینترها) استفاده شود.
خدمات ONT:

  • دسترسی به اینترنت با سرعت زیاد
  • Video streaming/ کیفیت بالا در TV/IPTV، Video on Demand (VoD)، ویدئو کنفرانس
  • VoIP
  • برنامه های آنلاین آموزشی و تفریحی

کاربردها:

  • فراهم نمودن خدمات دسترسی پهن باند برای مشترکینی که در خانه های آپارتمانی، مناطق مسکونی، کمپ‌ها یا ساختمان‌های حومه شهر هستند
  • ساخت شبکه‌های شرکتی در ساختمان های بزرگ یا دفاتر دولتی با امنیت و نرخ انتقال داده بالا
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیEltex ONT NTU-2W
سایر مشخصات
PON interface parameters

1 GPON port
Average Launch Power: +0.5..+5 dBm
Compliance with ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.5 Filter, FSAN Class B+, SFF-8472
Connector type – SC/APC
Data rate: 1244 Mbps
Data rates: 2488 Mbps
Maximum operating distance – 20 km
Receiver Optical Overload -4 dBm
Receiver Sensitivity -28 dBm, BER≤1.0×10-10
Receiver: 1490 nm APD/TIA Downstream CW Mode Digital Receiver
Spectral Line Width 1 nm (-20 dB)
Transmission media – fiber-optic cable SMF – 9/125, G.652
Transmitter: 1310 nm DFB Upstream Burst Mode Transmitter

LAN interfaces parameters

1 x Ethernet 10/100 Base-T (RJ-45) port
1 x Ethernet 10/100/1000 Base-T (RJ-45) por

Functional features

“Bridge” and “Router” (including virtual ones) operation modes
DHCP server on LAN side
DNS (Domain Name System)
DynDNS (Dynamic DNS)
IGMP Proxy
IGMP Snooping
Multicast traffic transmission via Wi-Fi
NAT (Network Address Translation)
NTP (Network Time Protocol)
QoS (Quality of Service)
Support for IPoE (DHCP-client and static)
Support for PPPoE (auto, PAP, MSCHAP and CHAP authorization)
Support for TR-069
UPNP (Universal Plug and Play)
UPNP, SMB, FTP-alg, Print Server
VLAN complying with IEEE 802.1Q

USB interface

1 USB 2.0 port – for USB device connection

CaTV receiver

"Smart home" interface

Wi-Fi parameters

802.11ac: 1300 Mbps (80 MHz)
802.11b (11 Mbps): 17 dBm
802.11b: 1; 2; 5.5 and 11 Mbps
802.11b/g/n: 1-13
802.11g (54 Mbps): 15 dBm
802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48 and 54 Mbps
802.11n (MCS7): 15 dBm
802.11n: 300 Mbps (20 MHz channel)
802.11ас (MCS0): 19 dBm
Data rates1
Frequency range 2400 ~ 2483.5 MHz, 5150 ~ 5350 MHz, 5650 ~ 5850 MHz
IEEE 802.11a/n/ac: 36-64, 132-165
Maximum output power of the transmitter2
Modulation: CCK, BPSK, QPSK, 16 QAM, 64 QAM, 256 QAM
Operating channels
Simultaneous Dual Band
Supported standards: 802.11 a/b/g/n/ac

Management And Monitoring

According to TR-142:
Firmware updating via: OMCI, TR-069, HTTP, TFTP
Local management via WEB/CLI
remote management via OMCI
Remote management via TR-069

FXS interfaces parameters

Audio codecs: G.729 (A), G.711(A/U), G.723.1
Caller ID broadcast
Dialing mode: pulse/frequency (DTMF)
Fax transmission: G.711, T.38
Loop resistance up to 2 kΩ
SIP

Wireless module specifications

Physical parameters

Dimensions: 147x110x24 mm, desktop design (NTU-2W)
Operating temperature range: from +5°С to +40°С
Power consumption 10W max
Relative humidity up to 80%

نظرات کاربرانEltex ONT NTU-2W

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم التکس مدل Eltex ONT NTU-2W”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.