گزارش نادرستی مشخصات

مودم التکس مدل Eltex ONT NTU-2VEltex ONT NTU-2V

شناسه محصول: 1000147124 دسته: , ,
  • FXS یک پورت
  • GPON یک پورت
  • 10/100Base-T یک پورت
  • 10/100/1000Base-T یک پورت
  • 1244Mbps up / 2488Mbps down : نرخ انتقال اطلاعات
تماس بگیرید
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیEltex ONT NTU-2V

ONT NTU ها، ترمینال‌های شبکه‌ای هستند که کارایی زیادی دارند و برای ایجاد دسترسی به سرویس های صدا، IPTV، OTT و اینترنت با سرعت بالا طراحی شده اند. همچنین در سری NTU-RG اپراتورها میتوانند رنج وسیعی از خدمات را به مشترکین خود ارائه کنند.
تکنولوژی PON:
تکنولوژی PON، مدرن ترین و موثرترین راه حل برقراری ارتباط last mile است. این راهکار، میزان استفاده از کابل را کاهش می‌دهد و با نرخ 2.5Gbps downlink و 1.25Gbps uplink داده را انتقال می‌دهد. راهکارهایی که در شبکه‌های دسترسی بر پایه PON هستند به کاربر این امکان را می‌دهند که به خدمات بر پایه پروتکل IP دسترسی داشته باشند.
سرویس های ONT:

  • دسترسی به اینترنت با سرعت زیاد
  • Video streaming/ کیفیت بالا در TV/IPTV، Video on Demand (VoD)، ویدئو کنفرانس
  • VoIP
  • برنامه های آنلاین آموزشی و تفریحی

کاربردها:

  • فراهم نمودن خدمات دسترسی پهن‌باند برای مشترکینی که در خانه های آپارتمانی، مناطق مسکونی، کمپ‌ها یا ساختمان های حومه شهر هستند
  • ساخت شبکه های شرکتی در ساختمان‌های بزرگ یا دفاتر دولتی با امنیت و نرخ انتقال داده بالا
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیEltex ONT NTU-2V
سایر مشخصات
GPON

1 پورت GPON
بستر انتقال: کابل فیبر نوری SMF-9/125, G.652
سازگاری با استانداردهای ITU-T G.984.2، ITU-T G.984.5 Filter، FSAN Class B+، SFF-8472
نوع کانکتور SC/APC

ماکزیمم فاصله

20 کیلومتر

Uplink

توان راه اندازی میانگین: 0.5+..5+ dBm
عرض خط طیفی در -20dB : 1nm
فرستنده: فرستنده upstream در مد burst با 1310nm DFB
نرخ داده: 1244Mbps

Downlink

اضافه بار نوری گیرنده: 4dBm-
حساسیت گیرنده: -28dBm با BERای بهتر از یا برابر با 1.0×10- 10-30
گیرنده: گیرنده دیجیتال downstream در مد CW در 1490nm APD/TIA
نرخ داده: 2488Mbps

پورت اترنت

1 پورت 10/100/1000BaseT
1 پورت 10/100/BaseT

CaTV receiver

ندارد

مشخصات پورت FXS

1 پورت FXS
Caller ID broadcast
Codecهای صدا: G.711(A)، G.711(A/U)، G.723.1
پروتکل SIP
فکس: G.711، T.38
مد شماره کیری: پالس/فرکانس-DTMF
مقاومت loop: تا 2 کیلو اهم

مشخصات وایرلس

خیر

USB

ندارد

ابعاد

112*96*32 (به ترتیب عرض و ارتفاع و طول)

ورودی توان

آداپتور توان اکسترنال با جریان مستقیم 12V/2A

مصرف توان

تا 5W

دمای کارکرد

5+ تا 40+ درجه سانتی گراد

رطوبت نسبی در عملکرد

رطوبت تا 80 درصد

استانداردها

IEEE 802.1D
IEEE 802.1P
IEEE 802.1Q
ITU-T G.984.x – GPON
ITU-T G.988 OMCI specification

خصوصیات کارایی

802.1q Vlan tagging
DHCP سرور
DNS
DynDNS -dynamic DNS
IGMP v2 snooping
NAT
NTP
QoS با توجه به IEEE 802.1p + Vlanهای DSCP
TR-069
UPNP-Universal Plug and Play
پروتکل IPoE-DHCP-client and static
پروتکل PPPoE -حالتهای auto,PAP,MSCHAP,CHAP
پروکسی IGMP
سوئیچینگ و بریجینگ اترنت در IEEE802.1q

توابع امنیتی

Traffic Shaping
استاندارد رمزنگاری پیشرفته-Advanced Encryption Standard-AES
تصحیح خطای forward-Forward Error Correction-FEC

مدیریت

OMCI
TR-142
Web UI
به روز رسانی نرم افزار: OMCI، TR-069، HTTP، TFTP
کنترل از طریق-WEB-CLI

نظرات کاربرانEltex ONT NTU-2V

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم التکس مدل Eltex ONT NTU-2V”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهارده =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.