گزارش نادرستی مشخصات

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S+C47DLC10DMikroTik S+C47DLC10D

شناسه محصول: 151078 دسته: , ,

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیMikroTik S+C47DLC10D

فروش ماژول S+C47DLC10D با CWDM 10G SM 10km 1470nm Dual LC-connector DDM

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیMikroTik S+C47DLC10D
سایر مشخصات
مدل محصول

S+C47DLC10D

نرخ انتقال اطلاعات

1.25G

برد مفید

550m

مد

(MM (Multi Mode

کانکتور

Dual LC

طول موج

850nm

نوع فیبر نوری

SFP

نظرات کاربرانMikroTik S+C47DLC10D

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل MikroTik S+C47DLC10D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.