گزارش نادرستی مشخصات

مودم التکس مدل Eltex ONT NTU-2VCEltex ONT NTU-2VC

شناسه محصول: 1000147158 دسته: , ,
  • یک پورت GPON
  • روتر گیگابیت
  • پورت FXS برای اتصال تلفن آنالوگ
  • پورت USB 2.0 برای اتصال تجهیزات ذخیره سازی یا چاپگر
  • Wi-Fi 802.11b/g/n
  • Wi-Fi 802.11a/n/ac
تماس بگیرید
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیEltex ONT NTU-2VC

ONT NTU ها، ترمینال های شبکه‌ای هستند که کارایی زیادی دارند و برای ایجاد دسترسی به سرویس های صدا، IPTV، OTT و اینترنت با سرعت بالا طراحی شده اند. همچنین در سری NTU-RG اپراتورها می‏‌توانند به مشترکین خود رنج وسیعی از خدمات را ارائه کنند.

تکنولوژی PON:
تکنولوژی PON، مدرن‌ترین و موثرترین راه حل برقراری ارتباط last mile است. این راهکار، میزان استفاده از کابل را کاهش می دهد و داده را با نرخ 2.5Gbps downlink و 1.25Gbps uplink انتقال میدهد. راهکار‌هایی که در شبکه‌های دسترسی بر پایه PON هستند به کاربر این امکان را می دهند که به خدمات بر پایه پروتکل IP دسترسی داشته باشند.
دستگاه های جهانی:
روتر گیگابیت 4 پورته 10/100/1000Base-T به شما امکان اتصال با کیفیت به تجهیزات شبکه را می‌دهد. پورت FXS خدمات VoIP را امکان پذیر می‌کند. پورت USB می‌تواند برای تمامی ادواتی که USB-enabled هستند (مانند فلش ها، هاردهای اکسترنال و پرینترها) استفاده شود.
خدمات ONT:

  • دسترسی به اینترنت با سرعت زیاد
  • Video streaming/ کیفیت بالا در TV/IPTV، Video on Demand (VoD)، ویدئو کنفرانس
  • VoIP
  • برنامه های آنلاین آموزشی و تفریحی

کاربردها:

  • فراهم نمودن خدمات دسترسی پهن‌باند برای مشترکینی که در خانه های آپارتمانی، مناطق مسکونی، کمپ‌ها یا ساختمان‌های حومه شهر هستند
  • ساخت شبکه‌های شرکتی در ساختمان‌های بزرگ یا دفاتر دولتی با امنیت و نرخ انتقال داده بالا
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیEltex ONT NTU-2VC
سایر مشخصات
GPON

1 پورت GPON
بستر انتقال: کابل فیبر نوری SMF-9/125, G.652
سازگاری با استانداردهای ITU-T G.984.2، ITU-T G.984.5 Filter، FSAN Class B+، SFF-8472
نوع کانکتور SC/APC

ماکزیمم فاصله

20 کیلومتر

Uplink

توان راه اندازی میانگین: +0.5..+5 dBm
عرض خط طیفی در -20dB : 1nm
فرستنده: فرستنده upstream در مد burst با 1310nm DFB
نرخ داده: 1244Mbps

Downlink

اضافه بار نوری گیرنده: -4 dBm
حساسیت گیرنده: -28dBm با BERای بهتر از یا برابر با 1.0×10- 10 (-30)
گیرنده: گیرنده دیجیتال downstream در مد CW در 1490nm APD/TIA
نرخ داده: 2488Mbps

پورت اترنت

1 پورت 10/100/1000Base-T
1 پورت 10/100Base-T

(CaTV (Cable TV

Compound Second Order (CSO): -55dB
Compound Triple Beat (CTB): -55dB
امپدانس خروجی RF: 75 اهم
پهنای باند RF: 47-870 مگاهرتز
توان ورودی نوری: -8..+2dBm
خروجی RF: 17 dBmV/ch با 4dB تیلت مثبت
گیرنده ویدیو CaTV خطی با 1550 nm Downstream
نرخ حامل به نویز (CNR): 46dB

مشخصات پورت FXS

1 پورت FXS
Caller ID broadcast
Codecهای صدا: G.711(A)، G.711(A/U)، G.723.1
پروتکل SIP
فکس: G.711، T.38
مد شماره‌گیری: پالس/فرکانس (DTMF)
مقاومت loop: تا 2 کیلو اهم

مشخصات وایرلس

1 پورت FXS
Caller ID broadcast
Codecهای صدا: G.711(A)، G.711(A/U)، G.723.1
پروتکل SIP
فکس: G.711، T.38
مد شماره‌گیری: پالس/فرکانس (DTMF)
مقاومت loop: تا 2 کیلو اهم

USB

ندارد

ابعاد

151*107*40 (به ترتیب طول، عرض، ارتفاع)

ورودی توان

آداپتور توان خارجی جریان مستقیم-DC، 12V/2A

مصرف توان

تا 6W ماکزیمم

دمای کارکرد

5+ تا 40+ درجه سانتی گراد

رطوبت نسبی در عملکرد

رطوبت تا 80 درصد

استانداردها

IEEE 802.1D
IEEE 802.1P
IEEE 802.1Q
ITU-T G.984.x – GPON
ITU-T G.988 OMCI specification

خصوصیات کارایی

DHCP سرور در بخش LAN
DNS
DynDNS -dynamic DNS
IGMP snooping
NAT
NTP
QoS
SMB,FTP-alg-Print server
TR-069
UPNP-Universal Plug and Play
استفاده از VLAN با IEEE 802.1Q
انتقال اطلاعات multicast از طریق Wi-Fi
پروتکل IPoE (DHCP-client and static)
پروتکل PPPoE (حالتهای auto,PAP,MSCHAP,CHAP)
پروکسی IGMP
مدهای کارکرد bridge و router شامل مد روتر مجازی

توابع امنیتی

تصحیح خطای forward-Forward Error Correction-FEC
محدودیت نرخ انتقال داده در پورت‌ها

مدیریت

TR-142:
به روز رسانی نرم افزار: OMCI، TR-069، HTTP، TFTP
کنترل از راه دور با پروتکل OMCI
کنترل از راه دور با پروتکل TR-069
کنترل از طریق WEB/CLI

نظرات کاربرانEltex ONT NTU-2VC

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم التکس مدل Eltex ONT NTU-2VC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + پنج =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.