گزارش نادرستی مشخصات

روتر التکس مدل Eltex ONT NTU-1Eltex ONT NTU-1

شناسه محصول: 147123 دسته: , ,
  • GPON یک پورت
  • LAN 10/100/1000Base-T یک پورت
  • OMCI مدیریت از راه دور با

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیEltex ONT NTU-1

ONT-NTU-1ها، ترمینال‌های کاربری هستند که برای متصل کردن کاربرها به شبکه داده بر پایه تکنولوژی GPON ارائه شده‌اند.
کاربرد:
ONT-NTU-1 به منظور اتصال به خدمات پهن‌باند برای مشترکین آپارتمان‌ها، مجتمع‌های مسکونی و ساختمان‌ها طراحی شده است.
وجود یک پورت LAN به شما این امکان را می‌دهد تا کامپیوتر، media center یا روتر مشترکین را برای ساخت یک شبکه محلی خانگی متصل کنید.

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیEltex ONT NTU-1
سایر مشخصات
PON interface parameters

1 x GPON portsss
Average Launch Power: +0,5..+5 dBm
Compliance with ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.5 Filter, FSAN Class B+, SFF-8472
Connector type: SC/APC
Data rate: 1244 Mbps
Data rate: 2488 Mbps
Maximum operating distance: 20 km
Receiver Optical Overload: -4 dBm
Receiver Sensitivity: -28 dBm, BER≤1.0×10-10
Receiver: 1490 nm APD/TIA Downstream CW Mode Digital Receiver
Spectral Line Width: 1 nm (-20 dB)
Transmission media: fiber-optic cable SMF – 9/125, G.652
Transmitter: 1310 nm DFB Upstream Burst Mode Transmitter

LAN interfaces parameters

1x 10/100/1000 Base-T (RJ-45)

Functional features

Capability to use remote supply using Ethernet cable (UTP CAT-5E) up to 40 m*
QoS (Quality of Service)
VLAN in accordance with IEEE 802.1Q

USB interface

CaTV receiver

"Smart home" interface

Wi-Fi parameters

Management And Monitoring

firmware update via OMCI, HTTP
In accordance with TR-142:
remote management via OMCI

FXS interfaces parameters

Wireless module specifications

Physical parameters

Dimensions: 112x100x32 mm, desktop case
Maximum power consumption: 5W
Power supply: 12V/2A DC adapter
Range of operating temperatures: from +5 to +40 °С
Relative humidity: 80% max.

نظرات کاربرانEltex ONT NTU-1

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روتر التکس مدل Eltex ONT NTU-1”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.