گزارش نادرستی مشخصات

مودم التکس مدل Eltex NTU-RG-5421G-WZEltex NTU-RG-5421G-WZ

شناسه محصول: ONT NTU-RG-5421G-WZ دسته: , ,
  • 1xGPON
  • روتر گیگابیتی
  • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
  • پورت FXS برای اتصال تلفن آنالوگ
  • پورت USB 2.0 برای درایو USB یا اتصال چاپگر

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیEltex NTU-RG-5421G-WZ

ONT NTU ها، ترمینال های شبکه‌ای هستند که کارایی زیادی دارند و برای ایجاد دسترسی به سرویس های صدا، IPTV، OTT و اینترنت با سرعت بالا طراحی شده اند. همچنین در سری NTU-RG اپراتورها می‏‌توانند به مشترکین خود رنج وسیعی از خدمات را ارائه کنند.

تکنولوژی PON:
تکنولوژی PON، مدرن‌ترین و موثرترین راه حل برقراری ارتباط last mile است. این راهکار، میزان استفاده از کابل را کاهش می دهد و داده را با نرخ 2.5Gbps downlink و 1.25Gbps uplink انتقال میدهد. راهکار‌هایی که در شبکه‌های دسترسی بر پایه PON هستند به کاربر این امکان را می دهند که به خدمات بر پایه پروتکل IP دسترسی داشته باشند.
دستگاه های جهانی:
روتر گیگابیت 4 پورته 10/100/1000Base-T به شما امکان اتصال با کیفیت به تجهیزات شبکه را می‌دهد. پورت FXS خدمات VoIP را امکان پذیر می‌کند. پورت USB می‌تواند برای تمامی ادواتی که USB-enabled هستند (مانند فلش ها، هاردهای اکسترنال و پرینترها) استفاده شود.
خدمات ONT:

  • دسترسی به اینترنت با سرعت زیاد
  • Video streaming/ کیفیت بالا در TV/IPTV، Video on Demand (VoD)، ویدئو کنفرانس
  • VoIP
  • برنامه های آنلاین آموزشی و تفریحی

کاربردها:

  • فراهم نمودن خدمات دسترسی پهن‌باند برای مشترکینی که در خانه های آپارتمانی، مناطق مسکونی، کمپ‌ها یا ساختمان‌های حومه شهر هستند
  • ساخت شبکه‌های شرکتی در ساختمان‌های بزرگ یا دفاتر دولتی با امنیت و نرخ انتقال داده بالا
نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیEltex NTU-RG-5421G-WZ
سایر مشخصات
PON interface parameters

1 GPON port
Average Launch Power: +0.5..+5 dBm
Compliance with ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.5 Filter, FSAN Class B+, SFF-8472
Connector type: SC/APC
Data rate: 1244 Mbps
Data rate: 2488 Mbps
Maximum operating distance: 20km
Receiver Optical Overload: -4 dBm
Receiver Sensitivity: -28 dBm, BER≤1.0×10-10
Receiver: 1490 nm APD/TIA Downstream CW Mode Digital Receiver
Spectral Line Width: 1 nm (-20 dB)
Transmission media: fiber-optic cable SMF-9/125, G.652
Transmitter: 1310 nm DFB Upstream Burst Mode Transmitter

LAN interfaces parameters

4 Ethernet 10/100/1000 Base-T ports (RJ-45)

Functional features

"Bridge" and "Router" operation modes
DHCP server on LAN side
DNS (Domain Name System)
DynDNS (Dynamic DNS)
IGMP Proxy
IGMP Snooping
Multicast traffic transmission via Wi-Fi
NAT (Network Address Translation)
NTP (Network Time Protocol)
Quality of Service (QoS)
Support for IPoE (DHCP client and static)
Support for PPPoE (auto, PAP, MSCHAP and CHAP authentication)
Support for SMB, FTP, Print Server
Support for TR-069
UPNP (Universal Plug and Play)
VLAN in compliance with IEEE 802.1Q

USB interface

1 USB 2.0 port – for USB device connection

CaTV receiver

"Smart home" interface

Radio interface for "Smart home" system management

Wi-Fi parameters

802.11ac (MCS0): 19 dBm
802.11ac: 130 Mbps (80 MHz)
802.11b (11 Mbps): 17 dBm
802.11b: 1, 2, 5.5 и 11 Mbps
802.11g (54 Mbps): 15 dBm
802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48 and 54 Mbps
802.11n (MCS7): 15 dBm
Channels
Data rates1
Frequency range: 2400 ~ 2483.5 MHz, 5150 ~ 5350 MHz, 5650 ~ 5850 MHz
IEEE 802.11a/n/ac: 36-64, 132-165
IEEE 802.11b: DQPSK, DBPSK, CCK
IEEE 802.11b/g/n: 1-13
IEEE 802.11g: BPSC, QPSC, 16QAM, 64QAM, OFDM
IEEE 802.11n: BPSC, QPSC, 16QAM, 64QAM with OFDM
Maximum output power of the transmitter2
Modulation schemes
Modulations: CCK, BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM
Simultaneous Dual Band

Management And Monitoring

According to TR-142:
Firmware updating via: OMCI, TR-069, HTTP, TFTP
Local management via WEB/CLI
remote management via OMCI
Remote management via TR-069

FXS interfaces parameters

1 FXS port
Audio codecs: G.729 (A), G.711 (A/U), G.723.1
Caller ID issuing
Fax transmission: G.711, T.38
Loop resistance: up to 2kΩ
SIP
Supported dialing technologies: pulse and frequency (DTMF)

Wireless module specifications

Physical parameters

Dimensions (WxHxD) – 187x120x32 mm, desktop case
Maximum power consumption – 15 W
Operating humidity: ≤ 80%
Operating temperature: from +5 to +400С
Power supply: external DC adapter 12V/2A

نظرات کاربرانEltex NTU-RG-5421G-WZ

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم التکس مدل Eltex NTU-RG-5421G-WZ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.