گزارش نادرستی مشخصات

ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10G-SRCisco SFP-10G-SR

شناسه محصول: 120361 دسته: , ,
  •  مدل : SFP-10G-SR
  • جزئیات : 10GBASE-SR SFP Module
  • پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 10GBASE-SR
  • طول موج 850 نانومتر است.
  • اننقال و دریافت طول موج 840 تا 860

تماس بگیرید

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیCisco SFP-10G-SR

Sfp-10G-SR محصولی از ماژول های سیسکو با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری است.

محصولی با کاملترین استاندارد در صنعت سیسکو را میتوانیم Sfp-10G-SR معرفی کنیم .

طیف گسترده در محصولات سیسکو بهترین گزینه برای تبادل و ارتباط در شبکه هست .

شناسایی کیفیت در این محصول مهمترین ویژگی ها در تشخیص اینکه آیا این ماژول گواهی و تست شده توسط سیسکو است.

نمایش ادامه مطلب
مشخصات کلیCisco SFP-10G-SR
سایر مشخصات
مدل محصول

SFP-10G-SR

نوع محصول

10GBASE-SR SFP

طول موج

850nm

نوع کابل

MMF

حجم هسته

62.5

پهنای باند کانال

2000OM3

مصرف برق

خیر

توضیحات

انتقال قدرت MAX -1.2 تا MIN -7.3 / دریافت قدرت MAX -1.0 تا MIN -9.9

نظرات کاربرانCisco SFP-10G-SR

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10G-SR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − سه =

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.