گزارش نادرستی مشخصات

PON OLT MA4000-PX

شناسه محصول: 1000147003 دسته: , ,

خرید GPON OLT مدل MA4000-PX به صورت آنلاین

  • یک دستگاه ماژولار
  • دو سوییچ کنترل با پشتیبانی 1:1Hot Standby
  • پشتیبانی از 16 ماژول GPON
  • بیش از 128 پورت GPON
  • تعداد 8192 ONT در هر نود
  • قابلیت اتصال بیش از 16 عدد ماژول PP4X و PLC8
تماس بگیرید
مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی

GPON OLT MA4000-PX
نود تراکم و دسترسی چند سرویسه MA4000-RX برای ساختن شبکه های تکنولوژی GPON طراحی شده است. این سیستم به شما این امکان را می‌دهد تا شبکه های last mile مقیاس پذیر و با امنیت زیاد در هر دو مناطق شهری و روستایی بسازید. این نود دسترسی، مدیریت دستگاه‌های کاربران، سوئچینگ ترافیک و اتصال به شبکه انتقال را انجام می دهد.

المان مرکزی MA4000-PX یک سوئیچ لایه دو اترنت مقیاس پذیر است (PP4X) که در تعامل با ماژول‌های پورت دسترسی نوری PLC8 برای اتصال به دستگاه مشترک از طریق تکنولوژی GPON کار می کند.

ماژول ها در یک کیس استاندارد 9U-19″ VME-bus نصب شده اند. این محفظه دو اسلات برای ماژول های کنترل سوئیچ و 16 اسلات برای ماژول های خط PLC8 دارند. این سیستم ممکن است یک یا دو ماژول سوئیچ مرکزی PP4X داشته باشد. نصب دو ماژول این امکان را فراهم می کند تا یک سیستم بسیار قابل اطمینان از طریق افزونگی سوئیچ داشته باشیم و ظرفیت سیستم را با توزیع جریان های داده بین ماژول ها با stack کردن آنها افزایش دهیم. ارتباط بین ماژول ها از طریق یک اتصال 10 Gbps انجام می شود.

نوع ماژول ها:

  • PP4X: کنترلر آپ-لینک
  • PLC8 : کارت خط GPON با 8 پورت OLT، SFP-based
  • تعداد ماژول‌های پورت تا 16 عدد
  • تعداد پورت 10G-Base-KX,XAUI,680Gbps، 34 عدد
  • مدیریت:

  • مدیریت دستگاه از طریق CLI,WEB,SNMP,Telnet
  • تنظیمات پردازش داده برای تمامی ماژول‌های یک دستگاه

  • کارت خط PLC8
    ماژول PLC8 برای دسترسی پهن باند به شبکه داده از طریق تکنولوژی GPON تا سرعت 2.5Gbps به سمت کاربر طراحی شده است. این ماژول برای استفاده در بخش last mile طراحی شده و امکان اتصال به 512 مشترک (ONT) را به دست می دهد. پشتیبانی RSSI به شما اجازه می دهد تا مقدار سیگنال های توان نوری رسیده از هر ONT را اندازه گیری کنید و پارامترهای نوری خط نوری را به دست آورید.

    نمایش ادامه مطلب
    مشخصات کلی
    سایر مشخصات
    GPON OLT MA4000-PX

     

    خصوصیات

    IGMP Fast Leave
    IGMP snooping
    QinQ بر اساس IEEE 802.1ad
    STP,RSTP,MSTP
    ایزوله سازی پورت با یک VLAN
    ایزوله کردن پورت­ها با VLAN
    به دست آوردن MAC آدرس­ها و زمان­بندی برای حذف کردن آنها
    پردازش MAC آدرس ناشناخته
    پروکسی IGMP
    پشتیبانی تا 1024 گروه multicast
    تراکم پورت شبکه استاتیک LAG و دینامیک LACP شامل پورتهایی که به ماژول های PP4X متفاوتی تعلق دارند.
    روتینگ استاتیک
    محدودیت MAC آدرس
    محدودیت ترافیک broadcast
    محدودیت ترافیک چند-آدرسیmulticast

    پردازنده

    2 GB NAND Flash
    DDR2 SDRAM 512 МB 800 МHz RAM
    Marvell Mv78x00, ARMv5TE, 1000МHz, 2 cores

    پورت ها

    2 پورت 10G XAUI 10GBase-KX4
    اتصال با ماژول سوئیچ

    پورتهای شبکه

    16 پورت 10G XAUI 10GBASE-KX4
    2 پورت 10/100/1000Base-T/1000Base-X
    4 پورت 10GBase-X SFP+/1000Base-X SFP
    اتصالات خارجی:
    اتصالات ماژول سوئیچ مرکزی
    پورت کنسول RS-23
    فرستنده و گیرنده نوری 1GSFP و 10GSFP+ پشتیبانی از اتصال مستقیم مس

    ظرفیت سوئیچینگ

    480 Gbps

    جدول MAC آدرس

    32k

    VLAN

    تا 4k بر اساس 802.1Q

    QoS

    yes

    تعداد پورتها

    تا 24 پورت، 10Gbps
    تعداد 8 صف خروجی اولویت بندی شده برای هر پورت

    مد پورت ها

    Duplex برای پورتهای نوری
    Duplex و Half-Duplex برای پورتهای الکتریکی 10/100/1000Mbps

    مانیتورینگ و مدیریت

    ارتباط با سیستم کنترل خارجی و مانیتورینگ از طریق پروتکل های Telnet, SSH, SNMP
    جمع آوری اطلاعات خرابی از ماژول های پورت و خود دستگاه، تولید پیام های خرابی و اطلاعات برای مانیتورینگ سیستم
    کنترل دمای دستگاه، مدیریت سیستم تهویه
    مدیریت به روز رسانی نرم افزار برای تمامی ماژول های دستگاه

    استانداردها

    ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation
    IEEE 802.1ad Provider Bridges QinQ
    IEEE 802.1d MAC bridges
    IEEE 802.1p Protocol for Traffic Prioritization
    IEEE 802.1Q Virtual LANs
    IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees
    IEEE 802.1v VLAN Classification by Protocol and Port
    IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree
    IEEE 802.1x Port Based Network Access Control
    IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
    IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
    IEEE 802.3ac VLAN tagging
    IEEE 802.3ad Link aggregation
    IEEE 802.3u 100BASE-T Fast Ethernet
    IEEE 802.3x Full Duplex and flow control
    IEEE 802.3z Fiber Gigabit Ethernet
    ITU-T G.984x GPON
    ITU-T G.988 GPON

    کارت خط PLC8

     

    پورتهای خط مشترک

    8 پورت SFP-Based 2.5/1.25Gbps

    پورتها

    SATA II پشتیبانی از SSD
    USB.2

    GPON

    8 پورت جی پان- SFP
    RSSI دیجیتال
    پشتیبانی از DDM نشان دادن پارامترها در CLI
    تشخیص قدرت سیگنال رسیده RSSI
    جریان بایاس لیزر
    خروجی توان نوری TX
    فیبر میکرومتر single-mode، 9/125
    ماژول دما
    نرخ اسپلیت تا 1:64
    ولتاژ تغذیه

    +Class B

    ارسال کننده: لیزر DFB، 1490nm
    استاندارد ITU-T G.984.2، FSAN Class B+، SFF-8472
    اضافه­ بار نوری گیرنده:8dBm-
    توان راه ­اندازی میانگین: 1.5to5dBm
    حساسیت گیرنده:28dBm-
    عرض خط طیفی20dB/1.0nm-
    گیرنده: 1310nm APD/ TIA Detector/ Amplifier
    ماکزیمم فاصه لینک: 20 کیلومتر
    نرخ داده: 1244Mbps
    نرخ داده: 2488Mbps

    +Class C

    ارسال کننده: لیزر DFB، 1490nm
    استاندارد ITU-T G.984.2، FSAN Class C+، SFF-8472
    اضافه­ بار نوری گیرنده:2dBm-
    توان راه ­اندازی میانگین: 7to3dBm
    حساسیت گیرنده:32dBm-
    رنج داینامیک مد برست گیرنده: 20dBm
    عرض خط طیفی20dB/1.0nm-
    گیرنده: 1310nm APD/ TIA Detector/ Amplifier
    ماکزیمم فاصه لینک: 40 کیلومتر
    نرخ داده: 1244Mbps
    نرخ داده: 2488Mbps

    ماژول PP4X

     

    Uplink

    1پورت console
    1پورت USB
    4پورت +SFP/SFP
    4پورت combo 10/100/1000base-T/1G

    مد پورت ها

    Duplex برای پورتهای نوری 1/10Gbps
    Duplex و Half-Duplex برای پورتهای الکتریکی 10/100/1000Mbps

    پردازنده

    2х32 МB SPI Flash
    DDR2 SDRAM 256 МB 320 МHz RAM
    Marvell, ARMv5TE, 800МHz, 1 core

    ظرفیت سوییچینگ

    128Gbps

    آدرس MAC

    16k

    VLAN

    4k
    IEEE.1Q, double tagging Q-in-Q

    مدیریت

    CLI, SNMP
    Eltex.EMS

    نظرات کاربران

    لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

    فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

    نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

    بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

    به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “PON OLT MA4000-PX”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    پانزده + سیزده =

    نقد و بررسی‌ها0

    • جدیدترین
    • مفیدترین
    • دیدگاه خریداران

    هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.