«تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»
تلفن تماس 29700 021

 خرید ماژول های Mini GBIC میکروتیک نوران

 

ماژول های SFP پورت فیبر نوری میکروتیک جهت افزایش مسافت انتقال دیتا توسط روترها طراحی شده اند که با اتصال این ماژول ها به روترها می توان مسافت انتقال دیتا را به بیش از 10 کیلومتر افزایش داد. از امکانات این ماژول ها می توان به قرار دادن ماژول بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه، استفاده آسان بدون نیاز به نصب ماژول، استفاده برای فیبر نوری Single Mode یا Multi Mode و ... اشاره کرد. 

همچنین ماژول های مدل S+85DLC03D و S+31DLC10D علاوه بر امکانات فوق قابلیت انتقال اطلاعات با سرعت 10گیگابیت برثانیه را دارند که اصطلاحا به آنها ماژول های 10G گفته می شود.

8 آیتم

تنظیم جهت نزولی
تا بر صفحه

مشبک  لیست 

8 آیتم

تنظیم جهت نزولی
تا بر صفحه

مشبک  لیست